BZV90-C4V3
Partnumber:
BZV90-C4V3
Availability:
507000 in stock
SKU:
BZV90-C4V3
Package
Diode Zener Single Dual Anode Dual Cathode 4.3V 5% 1.5W Automotive 4-Pin(3+Tab) SC-73