BZV90-C4V7
Partnumber:
BZV90-C4V7
Availability:
191800 in stock
SKU:
BZV90-C4V7
Package
Diode Zener Single Dual Anode Dual Cathode 4.7V 5% 1.5W Automotive 4-Pin(3+Tab) SC-73