BZW03C240
Partnumber:
BZW03C240
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
1438 in stock
SKU:
BZW03C240
Package
Diode Zener Single 240V 6% 6000mW 2-Pin SOD-64