BZX284-C5V1
Partnumber:
BZX284-C5V1
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
others
Availability:
528 in stock
SKU:
BZX284-C5V1
Package
Diode Zener Single 5.1V 5% 400mW 2-Pin SOD