BZX284-C7V5
Partnumber:
BZX284-C7V5
Manufacturer:
NXP/Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
973 in stock
SKU:
BZX284-C7V5
Package
Diode Zener Single 7.5V 5% 400mW 2-Pin SOD