BZX384-B33
Partnumber:
BZX384-B33
Manufacturer:
NXP/PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1093 in stock
SKU:
BZX384-B33
Package
Diode Zener Single 33V 2% 300mW Automotive 2-Pin SOD-323