BZX384-C12
Partnumber:
BZX384-C12
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1107 in stock
SKU:
BZX384-C12
Package
Diode Zener Single 12V 5% 200mW Automotive 2-Pin SOD-323