BZX55B3V9
Partnumber:
BZX55B3V9
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
1258 in stock
SKU:
BZX55B3V9
Package
Zener Diode Single 3.9V 2% 90Ohm 500mW 2-Pin DO-35