BZX55C5V6
Partnumber:
BZX55C5V6
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BZX55C5V6
Package
Zener Diode Single 5.6V 5% 25Ohm 500mW 2-Pin DO-35 Bulk