BZX584C3V3-G3-08
Partnumber:
BZX584C3V3-G3-08
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Zener Diode, 3.3V, 0.3W, Sod-523