BZX584C4V7-V-G-08
Partnumber:
BZX584C4V7-V-G-08
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 4.7V 5% 80Ohm 200mW 2-Pin SOD-523 T/R