BZX584C5V1-V-G-08
Partnumber:
BZX584C5V1-V-G-08
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 5.1V 5% 200mW 2-Pin SOD-523 T/R