Partnumber: BZX585-B2V4
Manufacturer: Nexperia
products.category: IC CHIPS
Availability: 420 in stock
SKU: BZX585-B2V4
decrease increase
Package Zener Diode Single 2.4V 2% 100Ohm 300mW Automotive 2-Pin SC-79