BZX585-B4V7
Partnumber:
BZX585-B4V7
Manufacturer:
Nexperia/NXP/PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
606 in stock
SKU:
BZX585-B4V7
Package
Zener Diode Single 4.7V 2% 80Ohm 300mW Automotive 2-Pin SC-79