BZX585-B6V2
Partnumber:
BZX585-B6V2
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BZX585-B6V2
Package
Zener Diode Single 6.2V 2% 10Ohm 300mW Automotive 2-Pin SOD-523