BZX585-C30
Partnumber:
BZX585-C30
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
802000 in stock
SKU:
BZX585-C30
Package
Zener Diode Single 30V 5% 80Ohm 300mW Automotive 2-Pin SC-79