BZX585-C8V2,115
Partnumber:
BZX585-C8V2,115
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 8.2V 5% 300mW Automotive 2-Pin SOD-523 T/R