BZX79-B12
Partnumber:
BZX79-B12
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
562000 in stock
SKU:
BZX79-B12
Package
Diode Zener Single 12V 2% 500mW 2-Pin DO-204AH