Partnumber: BZX84-A4V7
Manufacturer: Nexperia
products.category: others
Availability: 1509 in stock
SKU: BZX84-A4V7
decrease increase
Package Zener Diode, 4.7V V(Z), 1%, 0.25W, Silicon, Unidirectional, TO-236AB