BZX84-A7V5
Partnumber:
BZX84-A7V5
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1570 in stock
SKU:
BZX84-A7V5
Package
Diode Zener Single 7.5V 1% 250mW Automotive 3-Pin TO-236AB