BZX84-B22
Partnumber:
BZX84-B22
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
942000 in stock
SKU:
BZX84-B22
Package
Zener Diode Single 22V 2% 55Ohm 250mW 3-Pin SOT-23 T/R