Partnumber: BZX84-C18
Manufacturer: NXP
products.category: Diode Dynamics
Availability: 394 in stock
SKU: BZX84-C18
decrease increase
Package Diode Zener Single 18V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R