BZX84-C18LT1G
Partnumber:
BZX84-C18LT1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 18V 5% 45Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R