BZX84-C5V1
Partnumber:
BZX84-C5V1
Manufacturer:
NEXPERIA
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
743000 in stock
SKU:
BZX84-C5V1
Package
Diode Zener Single 5.1V 6% 350mW 3-Pin SOT-23