BZX84B11
Partnumber:
BZX84B11
Manufacturer:
PanJit International
products.category:
MODULES
Availability:
1096 in stock
SKU:
BZX84B11
Package
Diode Zener Single 11V 2% 410mW 3-Pin SOT-23 T/R