BZX84C12LT1G
Partnumber:
BZX84C12LT1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
MODULES
Availability:
1639 in stock
SKU:
BZX84C12LT1G
Package
Diode Zener Single 12V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R