BZX84C15LT1G
Partnumber:
BZX84C15LT1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
154700 in stock
SKU:
BZX84C15LT1G
Package
Diode Zener Single 15V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R