BZX84C18LT1G
Partnumber:
BZX84C18LT1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
others
Availability:
629 in stock
SKU:
BZX84C18LT1G
Package
Zener Diode Single 18V 5% 45Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R