BZX84C24-7-F
Partnumber:
BZX84C24-7-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1185 in stock
SKU:
BZX84C24-7-F
Package
Diode Zener Single 24V 5.79% 350mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R