BZX84C3V3
Partnumber:
BZX84C3V3
Manufacturer:
ON/Surge/Sanken/DIODES/Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1131 in stock
SKU:
BZX84C3V3
Package
Diode Zener Single 3.3V 5% 350mW 3-Pin SOT-23