Partnumber: BZX84C3V6LT1G
Manufacturer: ON Semiconductor
products.category: Diode Dynamics
Availability: 448 in stock
SKU: BZX84C3V6LT1G
decrease increase
Package Diode Zener Single 3.6V 5% 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R