BZX84C5V6LT1G
Partnumber:
BZX84C5V6LT1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
568 in stock
SKU:
BZX84C5V6LT1G
Package
Diode Zener Single 5.6V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R