BZX84C6V2
Partnumber:
BZX84C6V2
Manufacturer:
ON/Surge/Sanken/DIODES/Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BZX84C6V2
Package
Diode Zener Single 6.2V 5% 350mW 3-Pin SOT-23