BZX84J-B6V8
Partnumber:
BZX84J-B6V8
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
8460000 in stock
SKU:
BZX84J-B6V8
Package
Zener Diode Single 6.8V 2% 15Ohm 550mW Automotive 2-Pin SOD-323F