BZX85C2V7
Partnumber:
BZX85C2V7
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
519000 in stock
SKU:
BZX85C2V7
Package
Zener Diode Single 2.7V 7% 20Ohm 1300mW Automotive 2-Pin DO-41