BZY91C56
Partnumber:
BZY91C56
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1821 in stock
SKU:
BZY91C56
Package
Diode Zener Single 56V 7% 100W 2-Pin DO-5