BZY91C62R
Partnumber:
BZY91C62R
Manufacturer:
PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1076 in stock
SKU:
BZY91C62R
Package
Diode Zener Single 62V 6% 100W 2-Pin DO-5