BZY93C10
Partnumber:
BZY93C10
Manufacturer:
PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
758 in stock
SKU:
BZY93C10
Package
Diode Zener Single 10V 6% 20W 2-Pin DO-4