BZY93C15R
Partnumber:
BZY93C15R
Manufacturer:
Philips Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BZY93C15R
Package
Zener Diode, 15V V(Z), 5%, 20W,