BZY93C36R
Partnumber:
BZY93C36R
Manufacturer:
PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
798 in stock
SKU:
BZY93C36R
Package
Diode Zener Single 36V 6% 20W 2-Pin DO-4