C0402C0G500-221JNP
Partnumber:
C0402C0G500-221JNP
Manufacturer:
Venkel
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R