C0402C100J4GAC
Partnumber:
C0402C100J4GAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 16V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C Bulk