C0402C101G1GACTU
Partnumber:
C0402C101G1GACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 2% SMD 0402 125C T/R