C0402C101J5GACTU
Partnumber:
C0402C101J5GACTU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C Extreme Low ESR T/R