C0402C103J5RAC
Partnumber:
C0402C103J5RAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.01uF, 50V, ±5%, X7R, 0402 (1005 mm), -55º ~ +125ºC, Bulk