C0402C103K5RAC
Partnumber:
C0402C103K5RAC
Availability:
1480 in stock
SKU:
C0402C103K5RAC
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Bulk