C0402C104K4RAC
Partnumber:
C0402C104K4RAC
products.category:
C/R/E
Availability:
1026 in stock
SKU:
C0402C104K4RAC
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Bulk