C0402C162J4JACAUTO
Partnumber:
C0402C162J4JACAUTO
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0016uF 16V U2J 5% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R