C0402C181K4GACAUTO
Partnumber:
C0402C181K4GACAUTO
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 180pF 16V C0G 10% Pad SMD 0402 125°C Extreme Low ESR Automotive T/R