C0402C200J5GACAUTO
Partnumber:
C0402C200J5GACAUTO
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 20pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C Extreme Low ESR Automotive T/R